Наша історія
4 березня 1974 року було офіційно відкрито дитячий сад № 39. Це був заклад заводу Тракторних гідроагрегатів (МЗТГ). На відкритті були присутні керівники заводу, представники відділу освіти, завідуючі інших садіків. Символічні ключи від дошкільного закладу були вручені першій завідуючій Юдіной Н. П.
Дитячий заклад було розраховано на 12 груп: 4 групи для дітей від 1-го року до 3-х років, 8 груп для дітей дошкільного віку. З перших місяців роботи в кожній групі було більше 30 дітей. Завод працював у три зміни, тому у садку з'явилась необхідність відкрити ночні групи.
13 квітня 1977 року на посаду завідуючої була призначена Скориченко Жанна Іванівна. В 1978 році методистом стала Юрко Тетяна Миколаївна.
Дитячий заклад перетворювався. У 1978 році було проведено капітальний ремонт саду (перестилали підлоги, фарбувалися стіни в постільні кольори, купувалися новы меблі). Групи стали мати свою назву відповідно до інтер'єру і наповненісты куточків.
Колектив саду був активним учасником всіх конкурсів художньої самодіяльності, які проводив завод МЗТГ. Всі ці заходи згуртовували колектив, а призом за перемогу ставали туристичні поїздки в Київ, Молдавію, Крим.
На початку 90-х кількість дітей зменшилась і були закриті 2 групи. Але вони не були порожніми, там закипіла робота. Одна група була переобладнана під спортивну залу.
Час йшов. Після виходу на заслужений відпочинок Скоріченко Ж. І. в червні 1994 голи керувати колективом стала Юрко Тетяна Миколаївна, вихователем-методистом Рем Галина Петрівна. В цьому ж році дитячий сад було передано міському відділу освіти.
Перебудова, оформлення кабінетів, студій. У 1997 році в саду відкрилися зал хореографії, міні-музей народної творчості, студія образотворчого мистецтва, театральна студія.
З жовтня 1999 року вихователем-методистом стала Савіна Людмила Віталіївна. А з травня 2002 року, після виходу Юрко Т. М. на пенсію за вислугою років, вона була призначена завідуючою. З 2003 року вихователь-методист - Івахно Л. Д.
Колектив помолодшав, прийшло багато випускників нашого педагогічного колективу, які гідні своїх попередників. Педагоги продовжують брати активну участь у всіх заходах обласного і міського рівня.